5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
Bateria Franke Atlas Neo Sensor - stal szlachetna, z wyciąganą wylewką 115.0625.523
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2729.00
dodaj do przechowalni
Opis
Bateria Atlas Neo Sensor sterowana sensorycznie jest na wyciągnięcie dłoni i działa na wyciągniecie ręki. Spełnia wszystkie wymagania dotyczące higieny, oszczędności wody i ergonomii.
Baterie Franke Sensor to połączenie standardowej baterii kuchennej z czujnikiem ruchu. Jest to rozwiązanie dostosowane są do dzisiejszych rygorystycznych wymagań w zakresie higieny, trwałości i wygody. Wodę odkręcisz, uchylając dźwignię mieszacza lub bezdotykowo za pomocą czujnika podczerwieni. Czujnik automatycznie zamyka dopływ wody po ok. 30 sekundach. Temperaturę wody dla funkcji bezdotykowej, łatwo ustawisz w module sterującym.
Informacja o produkcie
| Głowica | głowica ceramiczna Ø 35 |
| Rodzaj baterii | wysokociśnieniowa |
| Sterowanie | dźwignia mieszacza z boku |
| Wymiar otworu montażowego | Ø 35 mm |
| Całkowita wysokość | 297.00 mm |
| Wysokość do końca wylewki | 270.00 mm |
| Zasięg wylewki | 225.00 mm |
| Obrót wylewki w stopniach | 180 ° |
Specyfikacja produktu
- Podkładka usztywniająca do montażu w zlewozmywakch ze stali szlachetnej w komplecie
- Bateria jednodźwigniowa
- Otwór montażowy Ø 35 mm
- Wyciągana wylewka
- Strumień laminarny
- Warranty-5-years
- Sterowanie bezdotykowe
