5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
Peka 005.404.KPL/B - LeMans II ARENA Style 450/ lewy/ biały
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 1855.00
dodaj do przechowalni
Opis
LeMans II ARENA Style 450/ lewy/ biały
dwie półki górna i dolna poruszają się niezależnie od siebie, a po otwarciu szafki całkowicie wysuwają się na zewnątrz
LeMans II to okucie meblowe w którym dwie ruchome półki całkowicie wysuwają się z szafki i sprawiają, że przechowywanie i dostęp do kuchennych akcesoriów staje się prosty, wygodny i bardzo ergonomiczny. Do wysunięcia półek wystarczy kąt otwarcia frontu 85°.
System jest z koszami w linii ARENA Style - półka wykończona jest płaskim pojedynczym relingiem, dno koszy wykonane z drewna pokryte jest specjalną powłoką antypoślizgową RutschStopp. Relingi są chromowane. Półki LeMans II posiadają opływowy kształt, dzięki temu naczynia idealnie się na nich układają. Długość półki to 799 mm, w najszerszym miejscu do dyspozycji mamy 350 mm powierzchni użytkowej (pomiar półki na części od strony szafki), natomiast w drugim najszerszym miejscu to aż 395 mm (pomiar półki na części od strony frontu). Powierzchnia użytkowa każdej z półki to 0,233 m2.
Do LeMans II można zamontować hamulec, który uzupełni zestaw o funkcję cichego domyku. Proponujemy zakup 2 sztuk na 1 komplet systemu - do każdej półki osobny hamulec.
Parametry techniczne
|
Marka / Producent
|
|
| Marka | PEKA |
| Producent | KESSEBÖHMER |
|
Wykończenie
|
|
| Materiał | elementy metalowe elementy drewniane elementy z tworzywa sztucznego |
| Kolor relingu | chrom |
| Kolor dna kosza | białe |
| Ilość koszy | 2 |
| Linia koszy | ARENA Style |
|
Wymiary
|
|
| Wysokość światła szafki | 600-750 mm |
| Szerokość światła szafki | min. 800 mm |
| Głębokość światła szafki | min. 500 mm |
| Szerokość drzwi | 450 mm (światło 411-418 mm) |
| Strona wysuwania | na lewą stronę |
|
Obciążenie
|
|
| Obciążenie na półkę | 25 kg |
|
Rodzaje mocowań
|
|
| Śruby montażowe | brak |
|
Sposób montażu
|
|
| Montaż | w szafce narożnej prostej z frontem na zawiasie (zawias po prawej) ze słupkiem i zawiasem 110° lub z zawiasem równoległym |
| Sposób mocowania | za pomocą wkrętów wymagane 15 szt. (Ø4,5 x 16 mm) |
|
Składniki zestawu
|
|
| Elementy zestawu | dwie półki komplet ramion listwa boczna oś komplet mocowań |
|
Opakowanie
|
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 13 kg |
| Wymiary opakowania | 820 x 580 x 200 mm |