5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
Peka 05.0355.KPL/S - Magic Corner Standard Libell 1000/ 600/ prawy/ szary
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2426.00
dodaj do przechowalni
Opis
Magic Corner Standard Libell 1000/ 600/ prawy/ szary
wysuwane półki do narożnych szafek kuchennych
Pojedynczy ruch przenosi przedmioty przechowywane w trudno dostępnym kącie do przedniej części szafki. Płynny ruch zapobiega wypadaniu przechowywanych przedmiotów, natomiast prostokątny kształt półek jest bardzo praktyczny do optymalnego wykorzystania przestrzeni do przechowywania.
Kosze w Magic Corner Standard Libell to prostokątne półki z pełnym dnem. Kosze wykonane są z metalu. Na dnie każdego koszyka znajduje się mata antypoślizgowa, wygłuszająca i zabezpieczająca dno przed przesuwaniem się umieszczonych przedmiotów. Mata nie jest przymocowana na stałe, dlatego można ją swobodnie wyciągnąć i umyć. Kosze nie są przymocowane na stałe dlatego można bardzo łatwo zdjąć je ze stelaża np. w chwili sprzątania.
System miękkiego zamykania "SoftStopp" jest zintegrowany zarówno z ramą boczną jak i tylną, dzięki czemu zamykanie systemy jest delikatne i bez dźwięku.
Magic Corner Standard to inteligentny, wyrafinowany system, który zapewnia dostęp do całej zawartości szafek. Możesz przechowywać wszystko, od dużych garnków i urządzeń kuchennych po zastawę stołową lub artykuły spożywcze, wykorzystując każdy centymetr dostępnej przestrzeni.
Parametry techniczne
|
Marka / Producent
|
|
| Producent | PEKA |
|
Wykończenie
|
|
| Materiał | rama: stal, elementy z tworzywa kosze: metalowe, mata antypoślizgowa |
| Kolor kosza | szary |
| Kolor maty | antracyt |
| Ilość koszy | 4 |
| Linia koszy | Libell |
|
Wymiary
|
|
| Wysokość światła szafki | min. 540 mm |
| Szerokość światła szafki | 960 - 1071 mm |
| Głębokość światła szafki | min. 500 mm |
| Szerokość drzwi | 550-600 mm (światło min. 490 mm) |
| Strona wysuwania | na prawą stronę |
|
Obciążenie
|
|
| Obciążenie całego systemu | 32 kg |
| Obciążenie na kosz wewnętrzny | 9 kg |
| Obciążenie na kosz zewnętrzny | 7 kg |
|
Rodzaje mocowań
|
|
| Śruby montażowe | brak (do dokupienia) |
|
Sposób montażu
|
|
| Montaż | w szafce narożnej prostej do dna szafki i frontu |
| Sposób mocowania | za pomocą wkrętów zalecane przez producenta
|
|
Składniki zestawu
|
|
| Elementy zestawu | 1 x rama tylna z prowadzeniem 1 x ramka obrotowa ze wspornikiem 2 x kosze przednie 2 x kosze tylne 4 x maty antypoślizgowe |
| Hamulec | zintegrowany Softclose (płynne i ciche zamykanie) |
|
Opakowanie
|
|
| Ilość paczek | 2 |
| Waga opakowania | łącznie 26 kg (13 + 13) |
| Wymiary opakowania | 1000 x 540 x 120 mm 420 x 490 x 240 mm |