5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
Peka 09.427.43 - ECOBin - pojemnik 6 litrowy/ 1szt./ antracyt
dodaj do przechowalni
Opis
ECOBin - pojemnik 6 litrowy/ 1szt./ antracyt poręczny, pojemnik do wygodnej organizacji produktów nie wymagających szczelnego przykrycia
Dlaczego warto wybrać nasz pojemnik:
- uniwersalne zastosowanie – doskonały jako kosz na odpady bio, pojemnik na drobiazgi, organizer do szafki czy skrzynka na akcesoria
- kompaktowe wymiary (147 x 330 x 165 mm) – zmieści się nawet w niewielkich przestrzeniach
- łatwy montaż – nie wymaga dodatkowych elementów mocujących, gotowy do użycia
- estetyczny wygląd – antracytowy kolor pasuje do każdych wnętrz, praktyczny, mało-brudzący
- solidna konstrukcja – odporny na uszkodzenia, długowieczny i nadający się do recyklingu, dobrze odzyskiwalny
- bezpieczny dla żywność – wykonany z polipropyleny, z tworzywa które wykorzystywane jest do produkcji pudełek na żywność, bezpieczny dla zdrowia.
Możliwe zastosowanie:
- w kuchni – jako praktyczny kosz na odpady organiczne
- w łazience – do przechowywania środków czystości
- w biurze – na dokumenty i akcesoria biurowe
- w garażu – do segregacji śrubek i narzędzi.
Parametry techniczne
|
Marka / Producent
|
|
| Producent | PEKA |
|
Wykończenie
|
|
| Materiał | tworzywo sztuczne polipropylen |
| Powierzchnia | gładka |
| Kolor | antracyt |
| Opcja | 1 szt. |
|
Wymiary
|
|
| Wysokość | 165 mm |
| Szerokość | 330 mm |
| Głębokość | 147 mm |
| Pojemność kosza | 6 l (1 szt.) |
|
Sposób montażu
|
|
| Sposób mocowania | wkładany do szuflady układany na półce |
|
Opakowanie
|
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 1 kg |
| Wymiary opakowania | 530 x 200 x 150 mm |