5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
Peka 14.5207.43 - ONDA Line - wkład do szuflady umywalkowej/ gł.350/ 365x321x82/ antracyt
dodaj do przechowalni
Opis
ONDA Line - wkład do szuflady umywalkowej/ gł.350/ 365x321x82/ antracyt organizer do szuflady łazienkowej z wycięciem na syfon
Wkład wykonany z trwałych materiałów, odpornych na wilgoć i łatwych w czyszczeniu. Idealny do utrzymania porządku w strefie umywalkowej.
Parametry techniczne
|
Marka / Producent
|
|
| Producent | GOLLINUCCI |
|
Wykończenie
|
|
| Materiał | tworzywo sztuczne (polipropylen) |
| Powierzchnia | gładka matowa |
| Kolor | antracyt |
|
Wymiary
|
|
| Wysokość | 82 mm |
| Szerokość | 365 mm |
| Głębokość | 321 mm |
|
Opakowanie
|
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 2 kg |
| Wymiary opakowania | 460 x 380 x 150 mm |