5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
Peka - FineLine LiniQ 07.352.05 - wkład na przyprawy/ czarny
dodaj do przechowalni
Opis
FineLine LiniQ - wkład na przyprawy/ czarny
podpórka na przyprawy w słoiczkach
Parametry techniczne
|
Marka / Producent
|
|
| Producent | KESSEBÖHMER |
|
Wykończenie
|
|
| Materiał | drewno dębowe kolor (Ash Black 0368) |
| Kolor | czarny |
|
Wymiary
|
|
| Wysokość | 26 mm |
| Szerokość | 137 mm |
| Głębokość | 472 mm |
|
Opakowanie
|
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 0,5 kg |
| Wymiary opakowania | 250 x 100 x 100 mm |