5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
Peka 01.6163.A - Półka Tablo Libell/ antracyt
dodaj do przechowalni
Opis
Półka Tablo Libell/ antracyt
metalowa półka do przechowywania małych przedmiotów
Półka Tablo Libell została zaprojektowana z myślą o szerokim zastosowaniu. Jej wszechstronność sprawia, że idealnie sprawdzi się w różnych rodzajach szafek. Może być montowana zarówno do boku szafki, jak i umieszczana na froncie szafki lub wewnątrz niej. To oznacza, że możesz dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.
Główne cechy półki Tablo Libell:
- wysoka jakość wykonania: wykorzystanie wyprofilowanej blachy o najwyższej jakości gwarantuje trwałość i solidność produktu, możesz być pewien, że ta półka posłuży Ci przez wiele lat,
- mata antypoślizgowa: mata antypoślizgowa, która pokrywa półkę, zapewnia bezpieczne przechowywanie przedmiotów, nie musisz obawiać się, że cokolwiek spadnie lub przesunie się z miejsca,
- elegancki design: kolor antracytowy nadaje półce nowoczesny i stylowy wygląd, który doskonale komponuje się z różnymi rodzajami wnętrz,
- wszechstronność: dzięki możliwości montażu zarówno na froncie, boku, jak i wewnątrz szafki, półka Tablo Libell jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania różnych przedmiotów, od naczyń po kosmetyki czy narzędzia,
- łatwy montaż: półka jest łatwa do zamontowania, dzięki czemu szybko i bez problemów dopasujesz ją do swojej szafki, należy tylko pamiętać że montaż na drzwiach szafki możliwy jest przy szerokości min. 490 mm, aby jednak nie wystąpiła kolizja przy zamknięciu frontu, należy zamontować półkę min. 38 mm od wewnętrznej krawędzi frontu, w przypadku montażu półki wewnątrz szafki, półkę Tablo montujemy min. 20 mm od czoła szafki.
Parametry techniczne
Marka / Producent |
|
| Producent | PEKA |
Wykończenie |
|
| Materiał | blacha stalowa |
| Powierzchnia | malowana proszkowo |
| Kolor półki | antracyt |
| Kolor maty | antracyt |
| Linia koszy | Libell |
Wymiary |
|
| Wysokość | 58 mm |
| Szerokość | 388 mm |
| Głębokość | 161 mm |
Obciążenie |
|
| Obciążenie | 3 kg |
Opakowanie |
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 1,3 kg |
| Wymiary opakowania | 70 x 510 x 170 mm |