5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
Peka 01.6163.B - Półka Tablo Libell/ biała
dodaj do przechowalni
Opis
Półka Tablo Libell/ biała
metalowa półka do przechowywania małych przedmiotów
Biała półka Tablo Libell została stworzona z myślą o wszechstronnym zastosowaniu. Może być montowana zarówno do boku szafki, jak i umieszczana na jej froncie lub wewnątrz. To oznacza, że masz pełną swobodę dostosowania półki do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.
Główne zalety białej półki Tablo Libell:
- wysoka jakość wykonania: wyprofilowana blacha o najwyższej jakości gwarantuje trwałość i solidność półki, nie musisz się martwić o jej wytrzymałość,
- mata antypoślizgowa: mata antypoślizgowa, która pokrywa półkę, zapewnia bezpieczne przechowywanie przedmiotów. Twoje rzeczy pozostaną na swoim miejscu, bez ryzyka przemieszczania się czy uszkodzeń,
- elegancki design: biała kolorystyka półki tworzy czysty i nowoczesny wygląd, który idealnie pasuje do różnych stylów wnętrz.
- wszechstronność: dzięki możliwości montażu na froncie, boku lub wewnątrz szafki, Biała Półka Tablo Libell doskonale sprawdzi się do przechowywania różnych przedmiotów, od artykułów kuchennych po kosmetyki czy narzędzia,
- łatwy montaż: montaż półki jest prosty i intuicyjny, co pozwoli Ci szybko dostosować ją do swojej szafki, należy tylko pamiętać że montaż na drzwiach szafki możliwy jest przy szerokości min. 490 mm, aby jednak nie wystąpiła kolizja przy zamknięciu frontu, należy zamontować półkę min. 38 mm od wewnętrznej krawędzi frontu, w przypadku montażu półki wewnątrz szafki, półkę Tablo montujemy min. 20 mm od czoła szafki.
Parametry techniczne
Marka / Producent |
|
| Producent | PEKA |
Wykończenie |
|
| Materiał | blacha stalowa |
| Powierzchnia | malowana proszkowo |
| Kolor półki | biały |
| Kolor maty | antracyt |
| Linia koszy | Libell |
Wymiary |
|
| Wysokość | 58 mm |
| Szerokość | 388 mm |
| Głębokość | 161 mm |
Obciążenie |
|
| Obciążenie | 3 kg |
Opakowanie |
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 1,3 |
| Wymiary opakowania | 70 x 510 x 170 mm |