5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
Peka 08.012.A - iMove 600/ 1/ antracyt
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 1116.00
dodaj do przechowalni
Opis
iMove 600/ 1/ antracyt komfortowa obsługa szafek wiszących
Chwytając za uchwyt, pociągamy półkę i delikatnie ją obniżamy, co pozwala na łatwe wyjęcie przechowywanych przedmiotów. Teraz wszystkie zapasy znajdują się na wysokości wzroku, mamy ułatwiony dostęp do nich i lepszą orientację w zapasach.
Specjalny system sprężyn ukryty w mechanizmie iMove gwarantuje prostotę obsługi. Uchwyt wyposażony jest w automat blokowania, który zapobiega samoczynnemu cofnięciu się do górnego położenia w pozycji opuszczonej. Dodatkowo, winda iMove jest wyposażona w mechanizm wyhamowania, działający podczas zamykania.
iMove to idealne rozwiązanie do organizacji przestrzeni w szafce wiszącej. Codzienne korzystanie z górnych szafek kuchennych staje się wygodniejsze i bardziej ergonomiczne.
Parametry techniczne
|
Marka / Producent
|
|
| Producent | KESSEBÖHMER |
|
Wykończenie
|
|
| Materiał | mechanizm: blacha stalowa uchwyt: tworzywo |
| Powierzchnia | malowana proszkowo |
| Kolor systemu | antracyt |
| Ilość koszy | 1 |
| Wersja | jednopółkowa |
| Opcja | z wyhamowaniem |
|
Wymiary
|
|
| Głębokość systemu | 267 mm |
| Wysokość systemu | 380 mm |
| Szerokość systemu | 562 mm |
|
Obciążenie
|
|
| Obciążenie całego systemu | 8 kg |
|
Rodzaje mocowań
|
|
| Śruby montażowe | są w zestawie |
|
Sposób montażu
|
|
| Montaż | w szafce wiszącej między korpusami |
|
Opakowanie
|
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 7 kg |
| Wymiary opakowania | 600 x 400 x 280 mm |