5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
Peka 08.042.KPL/A - PEGASUS Libell/ 900/ 12 kg/ antracyt
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 3326.00
dodaj do przechowalni
Opis
Dzięki systemowi podnośników zamontowanych w ramieniu mechanizmu Pegasus, możesz obniżyć półki szafki wiszącej do swojego poziomu, dzięki czemu nawet zawartość przechowywana wysoko w szafce będzie łatwo widoczna i zawsze dostępna, a ponadto zapanujesz nad bałaganem i zawsze będziesz miała wszystko dobrze poukładane.
W zależności od ciężaru przedmiotów umieszczonych na półkach można regulować pracę mechanizmu. Pokrętło regulacji znajduje się na ramieniu windy i jest łatwo dostępne.
Wbudowany hamulec i mechanizm miękkiego domykania zapewniają łagodny ruch w obu kierunkach, podczas opuszczania i podnoszenia mechanizmu. To sprawia, że winda Pegasus jest idealnym dodatkiem do domów bez barier.
Parametry techniczne
|
Marka / Producent
|
|
| Producent | PEKA |
|
Wykończenie
|
|
| Materiał | blacha stalowa tworzywo sztuczne |
| Powierzchnia | malowana proszkowo |
| Kolor | antracyt |
| Linia koszy | Libell |
|
Wymiary
|
|
| Wysokość światła szafki | 660-946 mm |
| Szerokość światła szafki | min. 786 mm |
| Głębokość światła szafki | 285-330 mm |
|
Obciążenie
|
|
| Obciążenie | 12 kg |
| Obciążenie na półkę | 3 kg |
|
Rodzaje mocowań
|
|
| Śruby montażowe | brak, do dokupienia w własnym zakresie |
|
Sposób montażu
|
|
| Montaż | pionowy w szafce górnej |
| Sposób mocowania | za pomocą wkrętów wymagane 4 szt. (Ø4,5 x 40 mm) wymagane 4 szt. (Ø6,3 x 13 mm) |
|
Składniki zestawu
|
|
| Elementy zestawu | 1 mechanizm z uchwytem 1 komplet 4 półek 1 komplet 4 mat antypoślizgowych |
|
Opakowanie
|
|
| Ilość paczek | 2 |
| Waga opakowania | 14 kg + 8 kg |
| Wymiary opakowania | 330 x 710 x 220 mm 510 x 630 x 400 mm |