5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
Peka 08.013.S - iMove 800/ 1/ szara
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 1075.00
dodaj do przechowalni
Opis
iMove 800/ 1/ szara komfortowa obsługa szafek wiszących
Po złapaniu za uchwyt, półka łagodnie przesuwa się w dół, umożliwiając wygodne wyciągnięcie przechowywanych przedmiotów. Teraz wszystkie zapasy są na poziomie oczu, co znacznie ułatwia dostępność do nich i organizację szafki.
Specjalny system sprężyn ukryty w mechanizmie iMove gwarantuje prostotę obsługi. Uchwyt wyposażony jest w automat blokowania, który zapobiega samoczynnemu cofnięciu się do górnego położenia w pozycji opuszczonej. Dodatkowo, winda iMove jest wyposażona w mechanizm wyhamowania, działający podczas zamykania.
iMove to idealne rozwiązanie do organizacji przestrzeni w szafce wiszącej. Codzienne korzystanie z górnych szafek kuchennych staje się wygodniejsze i bardziej ergonomiczne.
Parametry techniczne
|
Marka / Producent
|
|
| Producent | KESSEBÖHMER |
|
Wykończenie
|
|
| Materiał | mechanizm: blacha stalowa uchwyt: tworzywo |
| Powierzchnia | malowana proszkowo |
| Kolor systemu | szary |
| Ilość koszy | 1 |
| Wersja | jednopółkowa |
| Opcja | z wyhamowaniem |
|
Wymiary
|
|
| Głębokość systemu | 267 mm |
| Wysokość systemu | 380 mm |
| Szerokość systemu | 762 mm |
|
Obciążenie
|
|
| Obciążenie całego systemu | 8 kg |
|
Rodzaje mocowań
|
|
| Śruby montażowe | są w zestawie |
|
Sposób montażu
|
|
| Montaż | w szafce wiszącej między korpusami |
|
Opakowanie
|
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 8 kg |
| Wymiary opakowania | 900 x 400 x 280 mm |