5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
Peka 08.022.S - iMove 600/ 2/ szara
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 1352.00
dodaj do przechowalni
Opis
iMove 600/ 2/ szara korzystanie z górnych szafek staje się znacznie bardziej wygodne i ergonomiczne, podnosząc komfort codziennego użytkowania kuchni
Mechanizm iMove montuje się w płytkich szafkach wiszących, a chwytając za uchwyt, jednym ruchem, całą zawartość półek opuszczamy w dół przed szafkę. Łatwość obsługi gwarantuje specjalny system sprężyn ukryty w mechanizmie. W uchwycie znajduje się automat blokowania tak aby w opuszczonej pozycji samoczynnie nie cofał się do górnego połażenia. Tak jak inne nasze systemy, również winda iMove doposażona jest w wyhamowanie, działające w kierunku zamykania.
Winda iMove to akcesorium, które zapewnia dobrą organizacji przestrzeni w szafce. Ten dwupółkowy system jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie prostą obsługę i lepszą dostępność do przechowywanych towarów.
Parametry techniczne
|
Marka / Producent
|
|
| Producent | KESSEBÖHMER |
|
Wykończenie
|
|
| Materiał | mechanizm: blacha stalowa uchwyt: tworzywo |
| Powierzchnia | malowana proszkowo |
| Kolor systemu | szary |
| Wersja | dwupółkowa |
| Opcja | z wyhamowaniem |
|
Wymiary
|
|
| Głębokość systemu | 267 mm |
| Wysokość systemu | 565 mm |
| Szerokość systemu | 562 mm |
|
Obciążenie
|
|
| Obciążenie | 8 kg |
|
Rodzaje mocowań
|
|
| Śruby montażowe | są w zestawie |
|
Sposób montażu
|
|
| Montaż | w szafce wiszącej między korpusami |
|
Opakowanie
|
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 10 kg |
| Wymiary opakowania | 590 x 580 x 280 mm |