5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
Peka 10.505.C - Piuro Box - pojemnik do przechowywania/ czarny
dodaj do przechowalni
Opis
Piuro Box - pojemnik do przechowywania/ czarny
Ozdobny, metalowy pojemnik na doniczkowe zioła, przyprawy lub butelki
Piuro Box wykonany jest z wysokiej jakości drobno teksturowanej stali malowanej proszkowo w kolorze czarnym, a wykonanie go z jednego kawałka wysokogatunkowego metalu kwalifikuje go jako produkt bardzo ekologiczny. Piuro Box posiada wyprofilowane uchwyty, które chwyta się wygodnie i stabilnie. Wewnątrz na dnie, znajduje się tacka silikonowa, gładka i przyjemna w dotyku. Dopasowana indywidualnie tacka silikonowa z wyższym rantem, wyłapuje wilgoć z wody czy innych płynów nie pozwalając na wydostanie się na blat. Ponadto zabezpiecza dno pojemnika i ułatwia utrzymanie czystości na powierzchni blatu, parapetu. Wytłoczka nie jest przymocowana na stałe, dlatego można ją swobodnie wyciągnąć i umyć. Dodatkowo Piuro Box posiada od spodu specjalne antypoślizgowe nóżki, dzięki którym nie przesunie się niekontrolowanie. Stopki silikonowe pełną również funkcję ochronną, chroniąc powierzchnię meblową przed zarysowaniem.
Ciekawa forma, interesujące wzornictwo i prostokątna podstawa pudełka zdecydowanie ułatwia jego wpasowanie w wystrój pomieszczenia, nieważne, gdzie go wkomponujemy czy to na blacie kuchennym tuż przy płycie kuchennej lub trochę dalej np. na parapecie okiennym zawsze będzie wyglądać imponująco i zachwycająco. Powierzchnia użytkowa (wymiar wewnętrzny pojemnika) dł. 320 mm x szer.115 mm x wys. 85 mm.
Ofertowany produkt Piuro Box to pojemnik wielofunkcyjny, które sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale również w innym miejscu np. w biurze na biurku jako pojemnik na niezbędne akcesoria biurowe, czy w garderobie do przechowywania drobiazgów i bibelotów.
Parametry techniczne
Marka / Producent |
|
| Producent | PEKA |
Wykończenie |
|
| Materiał | blacha stalowa (grubość 1,5 mm) |
| Powierzchnia | malowane proszkowo |
| Kolor | czarny |
| Model | Box |
Wymiary |
|
| Wymiary | 360 x 120 x 90 mm |
Opakowanie |
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 1,50 kg |
| Wymiary opakowania | 390 x 130 x 100 mm |