5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
Peka 10.506.S - Piuro Paper - uchwyt na ręczniki papierowe/ jedwabny szary
dodaj do przechowalni
Opis
Piuro Paper - uchwyt na ręczniki papierowe/ jedwabny szary
Metalowy, wielofunkcyjny stojak na kuchenne ręczniki papierowe na rolce
Uchwyt na ręcznik papierowy Piuro Paper to produkt o nowoczesnym wzornictwie, który cechuje minimalistyczny design i rzetelne wykonanie. Stojak jest stabilny, nowoczesny i funkcjonalny. Uchwyt wykonany z jest z wysokiej jakości drobno teksturowanej stali malowanej proszkowo w kolorze jedwabny szary (RAL 7044). Nie przewraca się podczas odkręcania papieru z rolki. Uchwyt Piuro Paper wyposażony jest w wysokie ścianki boczne, ułatwiające odrywanie pojedynczych listków papieru, jeśli ustawimy go w pobliżu zlewozmywaka wysokie ścianki zapobiegają zmoczeniu ręcznika przez pryskającą wodę.
Podstawa uchwytu jest w kwadracie co całkowicie odpowiada standardowej rolce papieru, posiada od spodu specjalne silikonowe podkładki, dzięki którym nie przesuwa się niekontrolowanie. Stopki silikonowe pełną również funkcję ochronną, chroniąc powierzchnię meblową przed zarysowaniem.
Prezentowany stojak Piuro Paper to akcesorium wielofunkcyjne, które sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale także w pomieszczeniach mieszkalnych, łazienkach i innych pomieszczeniach gospodarczych czy pracowniach. Odpowiedni dla standardowych rolek.
Parametry techniczne
Marka / Producent |
|
| Producent | PEKA |
Wykończenie |
|
| Materiał | blacha stalowa (grubość 1,5 mm) |
| Powierzchnia | malowane proszkowo (RAL 7044) |
| Kolor | szary |
| Model | Paper |
Wymiary |
|
| Wysokość | 270 mm |
| Szerokość | 120 mm |
| Głębokość | 120 mm |
Opakowanie |
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 1,0 kg |
| Wymiary opakowania | 300 x 130 x 130 mm |