5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
PEKA 09.711.01 - LAUNDRY Line szer. 600/ gł. 500/ 2x40/ biały
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 665.00
dodaj do przechowalni
Opis
LAUNDRY Line szer. 600/ gł. 500/ 2x40/ biały podwieszany kosz na pranie,
pasuje do Blum® Tandembox®, Grass® DWD XP, Nova Pro® Deluxe, Nova Pro® Classic, Hettich® ArciTech®, FGV® TenTM
Podstawą kosza są dwa ażurowe pojemniki w kolorze białym o pojemności 40-litrów. Wymiary każdego pojemnika : szer. 420 mm x gł. 220 mm, wysokość 500 mm. Taka pojemności koszy pomieści wystarczającą ilość prania dla dwóch średnich wsadów, a duże zintegrowane uchwyty na koszach ułatwiają przenoszenie ładunku do pralki.
Kosz Laundry to innowacyjna koncepcja koszy do prania, zaprojektowane z myślą o wygodzie ale również elegancji i funkcjonalności.
Parametry techniczne
|
Marka / Producent
|
|
| Marka | PEKA |
| Producent | GOLLINUCCI |
|
Wykończenie
|
|
| Materiał | tworzywo sztuczne elementy metalowe |
| Powierzchnia | malowana proszkowo [RAL 9010] |
| Kolor | biały |
| Ilość pojemników | 2 |
| Wersja | bez szuflady, bez prowadnic |
|
Wymiary
|
|
| Wysokość światła szafki | min. 537 mm |
| Szerokość światła szafki | min. 564 mm |
| Głębokość światła szafki | min. 505 mm |
|
Rodzaje mocowań
|
|
| Śruby montażowe | 22 szt. (3,5x17) 8 szt. (3,5x12) |
|
Sposób montażu
|
|
| Montaż | w korpusie szafki |
| Sposób mocowania | poziomy |
|
Opakowanie
|
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 8 kg |
| Wymiary opakowania | 650 x 600 x 400 mm |