5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
PEKA 09.725.B - LAUNDRY BOY/ 500/ 40 l
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 366.00
dodaj do przechowalni
Opis
LAUNDRY BOY/ 500/ 40 l kosz na pranie do szafek z frontem uchylnym
Parametry techniczne
|
Marka / Producent
|
|
| Producent | GOLLINUCCI |
|
Wykończenie
|
|
| Materiał | tworzywo sztuczne elementy metalowe |
| Kolor | biały |
|
Wymiary
|
|
| Szerokość światła szafki | min. 440 mm |
| Głębokość światła szafki | min. 222 mm |
| Pojemność kosza | 40 l |
|
Rodzaje mocowań
|
|
| Śruby montażowe | w zestawie 6 szt. brak rozwórki do frontu |
|
Opakowanie
|
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 3,5 kg |
| Wymiary opakowania | 600 x 520 x 400 mm |