5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
PEKA 09.711.B/P - PULLBOY LAUNDRY 600 z szufladą NPS/ wys. 537/ 2x40/ biały
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 823.00
dodaj do przechowalni
Opis
PULLBOY LAUNDRY 600 z szufladą NPS/ wys. 537/ 2x40/ biały podwieszany kosz na pranie, do zabudowy meblowej
Parametry techniczne
|
Marka / Producent
|
|
| Marka | PEKA |
| Producent | GOLLINUCCI |
|
Wykończenie
|
|
| Materiał | tworzywo sztuczne elementy metalowe |
| Powierzchnia | malowana proszkowo [RAL 9010] |
| Kolor | biały |
| Ilość pojemników | 2 |
| Wersja | z szufladą Nova Pro Scala |
|
Wymiary
|
|
| Wysokość światła szafki | min. 537 mm |
| Szerokość światła szafki | min. 564 mm |
| Głębokość światła szafki | min. 505 mm |
|
Rodzaje mocowań
|
|
| Śruby montażowe | 22 szt. (3,5x17) 8 szt. (3,5x12) brak śrub do prowadnic wymagane eurowkręty |
|
Sposób montażu
|
|
| Montaż | w korpusie szafki |
| Sposób mocowania | poziomy |
|
Opakowanie
|
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 10 kg |
| Wymiary opakowania | 650 x 600 x 400 mm |