5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
PEKA 09.720.B - LAUNDRY SHORTY BASKET/ 40 l
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 579.00
dodaj do przechowalni
Opis
LAUNDRY SHORTY BASKET/ 40 l wysuwany kosz na pranie do płytkich szafek
Parametry techniczne
|
Marka / Producent
|
|
| Marka | PEKA |
| Producent | GOLLINUCCI |
|
Wykończenie
|
|
| Materiał | pojemnik - tworzywo sztuczne mocowania - stal |
| Kolor | biały |
|
Wymiary
|
|
| Wysokość światła szafki | min. 535 mm |
| Szerokość światła szafki | min. 490 mm |
| Głębokość światła szafki | min. 250 mm |
| Pojemność kosza | 40 l |
|
Rodzaje mocowań
|
|
| Śruby montażowe | brak w zestawie |
|
Sposób montażu
|
|
| Montaż | poziomy w szafce z drzwiami skrzydłowymi |
| Sposób mocowania | za pomocą śrub |
|
Opakowanie
|
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 5 kg |
| Wymiary opakowania | 600 x 520 x 400 mm |