5 399,00 zł
1 848,00 zł
2 690,00 zł
PEKA 14.25.C - Kosz na bieliznę uchylny/ szer. 237 mm
dodaj do przechowalni
Opis
Kosz na bieliznę uchylny/ szer. 237 mm kosz siatkowy do montażu w szafce dolnej lub do używania jako wolnostojący
Kosz na pranie ten można łatwo zamontować do frontu szafki uchylnej, co sprawia, że jest niezwykle praktyczny w codziennym funkcjonowaniu, a dzięki temu że jest niewielkich rozmiarów łatwo się zmieści pod umywalką. Może być używany również jako kosz wolnostojący ponieważ ma prostą podstawę.
Montaż kosza uchylnego jest prosty i szybki. Do montażu w szafce zabudowanej uchylnej konieczne jest zastosowanie mocowania do kosza – element ten nie jest składnikiem kompletu z koszem i należy dokupić je oddzielnie - dostępne pod symbolem 14.28.C. Wskazane jest również zaopatrzenie się w rozwórkę nożycową do szafki z funkcją otwierania frontu do dołu (nie posiadamy w ofercie) lub w mechanizm np. Duo Forte z opcją otwierania do dołu (w naszej ofercie dostępne pod symbolem 08.550.KPL).
Chromowany kosz na pranie jest tak zaprojektowany, aby był funkcjonalny w codziennym użytkowaniu. Jest przeznaczony szczególnie do mebli łazienkowych do montażu w szafce dolnej lub używany jako wolnostojący w szafach, skrytkach lub w garderobach.
Parametry techniczne
|
Marka / Producent
|
|
| Marka | PEKA |
| Producent | KESSEBÖHMER |
|
Wykończenie
|
|
| Materiał | stal |
| Powierzchnia | błyszcząca chromowana |
| Kolor | chrom |
| Wersja | S |
|
Wymiary
|
|
| Wysokość światła szafki | min. 500 mm |
| Szerokość światła szafki | min. 264 mm |
| Głębokość światła szafki | min. 300 mm |
| Wysokość | 420 mm |
| Szerokość | 237 mm |
| Głębokość | 260 mm |
|
Obciążenie
|
|
| Obciążenie | do 25 kg |
|
Sposób montażu
|
|
| Sposób mocowania | zawieszany |
|
Opakowanie
|
|
| Ilość paczek | 1 |
| Waga opakowania | 1,3 kg |
| Wymiary opakowania | 420 x 260 x 240 mm |